Fz6 gyvenimas

Fz6 gyvenimas

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Julijos laisku dezute

Go down 
AutoriusPranešimas
Lera Kudriavceva

Pranešimų skaičius : 52

RašytiTemos pavadinimas: Julijos laisku dezute   Kv. 04 02, 2009 9:57 am

Labas Julija,
tikiuosi tau viskas gerai, bet visgi paklausiu kaip ten jauties? Nes per TV kai rodo, daznai matome tave nenuotaikoj.
Tavo tevams suzinojus apie tavo nestuma, iki siol sau vietos neranda. Bandziau su jais kalbeti, bet viskas veltui. Jiems yra sesuprantama kaip tai galejo ivykt.
Rodos esi protinga mergina, bet nepyk tik, tu neprotingai pasilegiej. Isvaziavai pasirengus tapti zvaigzde o iseina taip,kad tapsi motina.
Nezinau kuom tu tada tai darant galvojai, bet tikrai ne galva.
Siame laiske norejau pranesti, kad visi labai taves pasiilgome. Nors stebime tave per televizija, ateiname i koncertus, bet truksta taves, tavo
bendravimo,pokstu.
Butinai paskambink tevams.

Mylime tave.
Natasa ir draugai:)*
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Julija Lisenko

Pranešimų skaičius : 856

RašytiTemos pavadinimas: Re: Julijos laisku dezute   Kv. 04 02, 2009 10:37 am

Sveika Natasa
Jo man viskas gerai net nuostabu,nesturiu mylima zmogu ir tuo patenkinta esu,o kaip jus ten gyvenate be manes
jo pas mane nuotaika labai kieciasi nes del nesumo,o as jums tik viena psakysiu ka jau padariau jau nieko nepakiesi ir saip as galva turejau,kada tai nutiko,o saip tevams as nesugebu paskambinti nes tevai turbut ant manes labai supike,kad mane cia atsiunte buti zvaigzde,o ne tapti motina,Saip natasai tu sakai as neprotingai vat tu cia labai klisti nes as radau savo antra puse ir turesiu nuo jo vaiku,gerai perduok mano tevams linkejimus,o kai galesiu jiems paskambinsiu ir pasakyk jiems ka as padariau tai buvo mano sprendima.

Su meile jusu Julija ir buciuoju jus visus
Atgal į viršų Go down
Lera Kudriavceva

Pranešimų skaičius : 52

RašytiTemos pavadinimas: Re: Julijos laisku dezute   Pen. 04 03, 2009 12:44 pm

Mes be taves... Normaliai, nors su tavim linksmiau, bet dziugina ir tai,kad galime tave matyti nors per ekrana. Sakai tiesa, kad jau nieko nepakeisi, bet galejot ir palaukti. Na as neturiu teises jus smeikti, todel ir dziaugiuosi, kad turesi vaikeli. Juk pameni, kai mes buvom jaunesnes galvojom kaip viskas bus, kaip mes surasime savo princus
ant baltu zirgu? Gerai,kai yra ka prisiminti. Tad zinok, kad as tave visad palaikysiu, juk esi man kaip sesuo. Tevams butinai linkejimus perduosiu ir viska ka minejai, bet butinai jiems paskambink, nes taip bus geriau, kai pasikalbesi pati su jais. Manau jie tave supras. Laikykis. Mylime.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Julijos laisku dezute   

Atgal į viršų Go down

Julijos laisku dezute
Atgal į viršų 
Puslapis 11