Fz6 gyvenimas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fz6 gyvenimas

Fz6 gyvenimas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Arsenijaus laisku dezute

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Lera Kudriavceva

Lera Kudriavceva


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2009-03-15

Arsenijaus laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arsenijaus laisku dezute   Arsenijaus laisku dezute Icon_minitimeKv. 04 02, 2009 9:56 am

Labas suneli. Taip kaip turime teise tau rasyt, nedvejojant tai ir padareme. Nors telefonu yra patogiau pakalbet, bet deja ilgai to daryt neimanoma.
Kaip tu? Kaip jauties tarp keturiu sienu? Kiekviena karta kai turime galimybe paziureti per TV ka ten veikinieji, ta ir darome. Idemiai ziurime kiekviena
laidos istrauka, net nusipirkome nauja kompiuteri, ismokom juom naudotis ir internete skaitome naujienas.
Labai noreciau pasikalbeti del to, ka judu su Julija sieja. Tevas labai buvo supykes, nes galvojo,kad isleidzia tave i gera vieta, kur galesi daryti tai ka pats nori,
o uztad,kad tai daryt tu vaika merginai itaisei... Pati buvau sokiruota, bet juk zinai, kad as tave visad suprasdavau. Su tevu pasikalbejau, ikalbejau ji buti nors kiek siltesniu. Jis sutiko. Gerai pagalvojus sutiko tapti seneliu, kaip pats pasake " Reikia priprasti, esu jau amziuje, anukelis nepamaisys". Taigiu baigiu sita laiska, pas mus viskas gerai. Mylime tave labai ir pasiilgom, nekresk kvailysciu ir laikykis iki galo.


Su meile mama ir tetis.
Atgal į viršų Go down
Arsenijus Borodinas
Admin
Arsenijus Borodinas


Pranešimų skaičius : 2780
Join date : 2008-09-23

Arsenijaus laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arsenijaus laisku dezute   Arsenijaus laisku dezute Icon_minitimeKv. 04 02, 2009 10:34 am

Labas mama.Tavo laiskas mane pradziugino.Man labai gerai as esu isimylejes Julija jau turbut zinai nes ji laukiasi nezinau ar jums sakyti kas gims nenoriu ivaryti infarkto.
Smile Gerai,kaip laikosi mano draugai?Kurie uz kadro?Mano klasiokai?Gerai kad nusipirkot pagaliau nauja kompiuteri senas buvo sugedes.Sakiau kad reikia naujo.Na galime pakalbeti apie tai kas mane sieja su ja.Mama as vos tik atejes pasimeciau isvydes jos grozi as nezinau kas man pasidare bet mano sirdis tada suspurdejo,ir sake draugauk su ja.Buk jos vaikinas.O vaiku neplanavau bet gavosi kitaip.Jei noritwee suzinoti kas gims tai gims dvi mergaites.Tegu nusiramina tevas,as daugiau nieko neprisidirbsiu.Cia tikrai gera vieta ir nesuklydot manes leisdami cia.Taip mama zinau kad tu mane visalaik supranti ir suprasi sikart,nes mano jausmai Julijai tikrai labai stiprus.Ok iki..Turiu begti parasysiu veliau.Buciuoju abu. Cool



Pasiraso jusu sunus Arsenijus
Atgal į viršų Go down
https://virtualzviozd.forumlt.com
Lera Kudriavceva

Lera Kudriavceva


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2009-03-15

Arsenijaus laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arsenijaus laisku dezute   Arsenijaus laisku dezute Icon_minitimePen. 04 03, 2009 12:45 pm

Pradziugino ir mane tai, kad greitai gavau tavo atsakyma. Tavo draugai laikosi gerai, visas miesto sienas apipaise tavo vardu ir pavarde, kiekviena karta pasirodo sypsena matant tai, kad turi daug gerbeju, daug merginu ateina pas mus (pazistamu ir ne) daug klausineja apie tave. Netgi turejau tavo muzikos mokytoja, atejo ir pasake, kad labai dziaugiasi,matydama tave televizoriaus ekrane dainuojant, nes ir pats zinai, kad jinai tave labai myli, kaip sunu ir linki tau dideles sekmes ten - fabrike.
Vaikeli, as viska gerai suprantu, ir mes kazkadaise buvome jauni, irgi vienas kita mylejom, taigi dabar gali nesijaudinti. Labai dziuogiuosi del jusu. Turesime anukes,tai svajone kiekvienu seneliu bet tevas pasake, kad turesite jam dar padovanoti ir anuka, nes ka gi jis mokis futbola zaist? Suneli laikykis. Mes tave mylime ir tikimes greitai pamatyt tave, apkabint.
Atgal į viršų Go down
Arsenijus Borodinas
Admin
Arsenijus Borodinas


Pranešimų skaičius : 2780
Join date : 2008-09-23

Arsenijaus laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arsenijaus laisku dezute   Arsenijaus laisku dezute Icon_minitimePir. 04 06, 2009 4:39 am

Tada gerai kad jiems sekasi gerai.Net miesto sienas apipaise mano vardu?Nu cia tai gerai net nesitikejau.Daug merginu ateina pas jus?Kokios merginos?Susimasto Arsenijus......Mhm atleiskit susimasciau. Laughing Perduokit mano muzikos mokytojai linkejimus. Aciu mama,kad pagaliau su tevu man pritariat.Na jei tevas laukia anuko jis bus bet dar negreitai pirma sulauksim dvieju mergaiciu Cool O poto planuosim gal berniuka.As jus myliu iki parasysiu veliau. Cool
Atgal į viršų Go down
https://virtualzviozd.forumlt.com
Sponsored content





Arsenijaus laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arsenijaus laisku dezute   Arsenijaus laisku dezute Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Arsenijaus laisku dezute
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Julijos laisku dezute
» Sogdianos laisku dezute
» Vikos laisku dezute
» Deniso laisku dezute
» Arsenijaus Miegamasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fz6 gyvenimas :: Sveiki :: *Laiskai*-
Pereiti į: