Fz6 gyvenimas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fz6 gyvenimas

Fz6 gyvenimas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sogdianos laisku dezute

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Lera Kudriavceva

Lera Kudriavceva


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2009-03-15

Sogdianos laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sogdianos laisku dezute   Sogdianos laisku dezute Icon_minitimeKv. 04 02, 2009 9:58 am

Labas mazute. Manau nustebsi pamacius sita laiska, nes lazinuosi,kad neturejau jokios minties, kad tau parasysiu.
Labai taves pasiilgau, nors jau neasame kartu, bet man taves tuksta. Pasiilgau tavo buciniu, kurie buvo tokie saldus,
glamoniu, tavo saldaus kvapo.
Kiekviena karta matydamas tave televizoriaus ekrane ar koncerte ant scenos, vis prisimenu musu puikias akimirkas kartu.
Juk mums buvo gera, neneig to. Visad balsuoju uz tave ir tikiuosi, jog laikysies iki galo, prisimink, kad as visad su tavim mazut.
Tavo tevai irgi uz tave, buvau pas juos, kalbejau apie tave, ka veikei kol buvau isvykes. Suzinojau idomu dalyka, kad nusipirkai
sau buta. Labai del taves dziaugiuos.
Tevai perduoda tau linkejimus.
Tikiuosi sulauksiu atsakymo is taves.

Su meile,buciniais ir apsikabinimais Maksimas ir tevai.
Atgal į viršų Go down
Sogdiana

Sogdiana


Pranešimų skaičius : 216
Join date : 2009-03-09

Sogdianos laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sogdianos laisku dezute   Sogdianos laisku dezute Icon_minitimeKv. 04 02, 2009 10:30 am

Labas. Tikrai net negalejau pagalvot,kad nuo taves dar gausiu laiska.
Jo turinys mane labai nustebino. Man labai idomu,kodel gi manes pasiilgai?
Juk ties merginu aplink save turi ir dar manes nori...
Juokas ima. Och... kokia ironija... Buciniai, glamones... Jau senai tai pamirsau.
Aisku, gal biski prisiminai ir tikrai neneigsiu, mums kartu buvo labai gera, bet kas buvo tas prazuvo kaip sakoma, tikiuosi sita patarle zinai.
Malonu,kad balsuoji ir uz tai tau dekoju. Sakai kartu visad.. Hm... Idomu tik kokia prasme, manau, kad moraline tik,bet uz tai irgi aciu. Tevams perduok linkejimus ir pasakyk,kad juos myliu ir pasistengsiu kuo greiciau paskambint jiems.
Kaip greitai gandai sklinda... Man tiesa sakant kazkaip itartina darosi, ko tu taip prie manes bandai priartet, minejau jau kazkadaise,kad viskas baigta, galime likti tik gerais draugais ir viskas.

Dekoju uz laiska ir kaip norejai, taip ir gavai mano atsakyma, nemegstu likti skoluose.

Seima buciuoju ir myliu, tave apkabinu.
Sogdiana.
Atgal į viršų Go down
Lera Kudriavceva

Lera Kudriavceva


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2009-03-15

Sogdianos laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sogdianos laisku dezute   Sogdianos laisku dezute Icon_minitimePen. 04 03, 2009 12:43 pm

Perskaites tavo laiska labai nuliudau, kad man tik apkabinima atsiuntei. Kodel pasiilgau? Negi pati nesupranti, kad dar jauciu tau meile, bet galovoju, kad tau tas pats, nes juk tiek vaikinu tam fabrike, linksmai leidi laika.
Ka tos merginos, vienai nakciai,o tu ... Ilgam. Gali pasijuokt, bet as tau tiesa sakau. Nemeluok,kad pamirsai, puikei zinau, kad viska prisimeni, juk tai pamirsti neeimanoma. Dziaugiuosi, kad nors kiek pasakei,kad prisimeni tai ir be to, jokios ironijos cia nera. Tau prazuvo? Man ne, as vistiek laikysiuos savo ir stengsiuos tave susigrazinti.
Atsidekosi man ziuredama i akis, nes tavo zvilgsnis keriantis. Ne, ne tik moraline, bet apie tai pasikalbesime susitike. Gali sakyti ka tik nori, as tau sakau, as sieksiu savo tikslo.
Tevams butinai viska perduosiu ir butu malonu,kad ir man paskambintum.

Myliu tave. Tavo Maksas.
Atgal į viršų Go down
Sogdiana

Sogdiana


Pranešimų skaičius : 216
Join date : 2009-03-09

Sogdianos laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sogdianos laisku dezute   Sogdianos laisku dezute Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 10:46 am

Nuliudai? Bet gyveni juk, tai dziaukis. o Dieve, meile? Ka tu vadini meile? Lova? o taip...
Tu gi net nesupranti kas yra meile.
Tu atspejai, vaikinu daug ir tikrai man cia labai linksma. Koks tu atviras, visai nesuprantu kaip galejau tave isimylet... Tavo tiesa man i viena vieta, jau tavim netikiu.
Gali nesivarginti, negrysiu pas tave. Jau neidomu su tavim tiesa pasakius.
Nori,kad paziureciau tau i akis ir pasakyciau aciu? O mielasis gerai, man nera jokios problemos, be aciu dar daug tau issakysiu ka manau ir nujauciu,kad mano zvilgsnis jau nebus toks keriantis.
Siek savo tikslo kiek nori, bet sakau - tai beprasmiska.
GAL ir paskaminsiu kadanors.

Iki.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sogdianos laisku dezute Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sogdianos laisku dezute   Sogdianos laisku dezute Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sogdianos laisku dezute
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Arsenijaus laisku dezute
» Julijos laisku dezute
» Vikos laisku dezute
» Deniso laisku dezute
» Sogdianos kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fz6 gyvenimas :: Sveiki :: *Laiskai*-
Pereiti į: